Happiness of your skin

Receptury z pasji

W OSKOLAB tworzymy wegańskie produkty, które są odpowiedzią na Twoje problemy pielęgnacyjne. Przede wszystkim łączymy składniki aktywne tak aby wspólnie dawały Ci jeszcze więcej działania. Jesteśmy pewni, że wywołają one uśmiech na Twojej twarzy, dlatego zabierz nas do swojego świata, zobacz i poczuj rezultaty!

Magdalena Bieranowska

Od zawsze interesowałam się pielęgnacją, ale taką prawdziwą przygodę kosmetyczną rozpoczęłam na studiach. Stamtąd - jak większość osób przeskoczyłam do gabinetu kosmetycznego. Jako, że uwielbiam zmiany wyjechałam za granicę i tam zdobyłam jeszcze większe doświadczenie z różnymi pacjentami. Dziś, razem z mężem mamy własną markę dermokosmetyków, które poleciłabym każdemu kto marzy o tym żeby czuć się w swojej skórze dobrze, naturalnie, nawet bez makijażu. Nie ma mnie już w gabinecie, ale jestem tutaj w OSKOLAB i razem z technologami tworzę receptury, które zmieniają podejście do pielęgnacji.

Opakowania Airless Refill

Umieść nowy wkład w szkle z poprzedniego kosmetyku. Ciesz się świeżością i działaniem składników aktywnych przez cały okres użytkowania produktu.

Made in Poland

Made in Poland
Stężenie doskonałe

Stosujemy odpowiednie, bezpieczne stężenia surowców, a także łączymy je w sposób, który podnosi skuteczność formuły. Do pielęgnacji twarzy nie dodajemy kompozycji zapachowych. Ich zapach jest jeszcze bardziej naturalny, ponieważ pochodzi z wnętrza składników.

Nie tylko nie szkodzić, działać!

Działanie kosmetyków potwierdzają ludzie w badaniach aplikacyjnych, dlatego masz pewność, że spełniamy złożoną Ci obietnice. Nasze kosmetyki składają się z wysokiej jakości surowców i kompleksów, które dodatkowo posiadają certyfikaty m.in. ECOCERT, COSMOS. To właśnie dla Ciebie je zdobyliśmy!

Szklane butelki Airless Refill

Świeżość surowców, łatwiejsze wydobywanie masy oraz higieniczne przechowywanie otwartego produktu. Lepszego rozwiązania nie znajdziesz! Reasumując, stanęliśmy na wysokości zadania. Zamknęliśmy kosmetyki w jednych z najbardziej innowacyjnych opakowań na świecie, ponieważ dbają one o Ciebie i planetę. Sięgając ponownie po kosmetyki wybierz wkład refill, a tym samym uszczęśliwisz siebie i ziemię.

Wegańskie

Nasze produkty są wegańskie, ponieważ do ich produkcji nie używamy składników odzwierzęcych. Większość surowców jest pochodzenia naturalnego, ale roślinnego.

Stężenie doskonałe
Nie tylko nie szkodzić, działać!
Szklane butelki Airless Refill
Wegańskie

Włókna kukurydzy w kartonikach

Wszystkie nasze kartoniki są wykonane z papieru ekologicznego. Celuloza potrzebna do ich produkcji została zastąpiona odpadem spożywczym kukurydzy. Ponadto, 30% materiału do ich wytworzenia pochodzi z recyklingu. Zielona energia wykorzystana w trakcie produkcji i certyfikaty FSC. Są biodegradowalne.

Made in Poland