FAQ

Konto i zamówienia

JAK STWORZYĆ KONTO NA SKLEPIE OSKOLAB.COM

Kliknij na przycisk LOGIN w prawym górnym rogu i ZAREJESTRUJ się na naszym sklepie. Da Ci to dostęp do swoich zamówień i danych.

JAK SUBSKRYBOWAĆ NEWSLETTER OSKO?

Na stronie głównej zapisz się do OSKOSTREFY. Będziemy informować Cię o wszystkim! 🙂

JAK MOGĘ ZAKTUALIZOWAĆ INFORMACJE O SWOIM KONCIE?

Po zalogowaniu się na konto (przycisk LOGIN w prawym górnym rogu ekranu) wejdź w swój PROFIL, następnie kliknij SZCZEGÓŁY KONTA. Z poziomu zakładki ADRESY możesz zmienić dane adresowe i rozliczeniowe.

CZY MOGĘ ZMIENIĆ LUB ANULOWAĆ ZAMÓWIENIE?

Jeśli zakończyłeś proces składania zamówienia, niestety nie masz możliwości jego edycji. Naszym celem jest jak najlepsza obsługa i realizacja zamówień tak szybko jak to możliwe. Dlatego w przypadku pomyłki lub chęci anulowania zamówienia postaraj się poinformować nas jak najszybciej po dokonaniu zakupu. Pozwoli to uniknąć kłopotów i ułatwi rozwiązanie problemu.

Wysyłka i zwroty

JAKIE SĄ MOŻLIWOŚCI WYSYŁKI?

Zamówienie zostanie dostarczone do paczkomaty InPost lub z pomocą kuriera DPD. Więcej szczegółów.

MOJA PACZKA SIĘ ZGUBIŁA

Spokojnie, znajdziemy rozwiązanie. Sporadycznie paczka bywa zostawiona pod innym adresem, bądź po prostu zawieruszona w sortowni. W takiej sytuacji skontaktuj się z nami.

CZY MOGĘ ZMIENIĆ ADRES WYSYŁKI?

Staramy się jak naszybciej realizować Twoje zamówienie. Jeśli popełniłeś błąd przy podawaniu adresu poinformuj nas niezwłocznie i skontaktuj się z nami.

ILE TRWA DOSTAWA?

Realizacja zamówienia zajmuje od 1 do 2 dni roboczych. Zrobimy co w naszej mocy aby przygotować Twoje zamówienie jak najszybciej aby było gotowe do wysyłki tego samego lub następnego dnia.

CZY MACIE OPCJĘ DARMOWEJ DOSTAWY?

Oczywiście! Każde zamówienie na kwotę większą niż 150.00 zł zostanie dostarczone za darmo do Twojego najbliższego paczkomatu InPost.

Płatności

JAKIE FORMY PŁATNOŚCI AKCEPTUJECIE?

Płatności w naszym sklepie są obsługiwane przez PayU - renomowany i bezpieczny serwis umożliwiający płatności BLIK, kartą debetową VISA i MasterCard, bankowość elektroniczną większości banków oraz przelewy tradycyjne.

 

Regulaminy

REGULAMIN STRONY OSKOLAB.COM

POLITYKA PRYWATNOŚCI I COOKIES

WCIĄŻ NIE ZNALAZŁAŚ_EŚ ODPOWIEDZI NA NURTUJĄCE CIĘ PYTANIA? A MOŻE PO PROSTU CHCESZ Z NAMI POROZMAWIAĆ O SWOIM PROBLEMIE LUB OBAWACH?

Pomożemy i rozwiejemy wątpliwości. Napisz do nas lub wypełnij formularz.

Poniedziałek – Piątek
8.00 – 16.00

info@oskolab.com

Zapoznałam/em się z regulaminem i polityką prywatności. Wyrażam zgodę na otrzymywanie ofert merketingowych drogą elektroniczną oraz przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego adresu e-mail.

Made in Poland

Back to top