Magda z OSKOLAB

Moja przygoda z pielęgnacją rozpoczęła się ponad 10 lat temu. Ukończyłam studia o specjalizacji odnowa biologiczna z kosmetyką, następnie zdobywałam doświadczenie w gabinetach kosmetycznych w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Praca z ludźmi pokazała mi jak duży wpływ na zdrowie skóry mają nie tylko zabiegi gabinetowe, ale również to w jaki sposób troszczysz się o siebie, jak się odżywiasz oraz jak codziennie pielęgnujesz skórę.

Ta wizja holistycznego podejścia sprawiła, że od 2 lat opracowujemy kosmetyki maksymalnie skupione na działaniu i jakości. Przeprowadziliśmy badania i stworzyliśmy autorskie receptury oparte na przebadanych składnikach aktywnych, których działanie dodatkowo wzmocniliśmy naturalnym sokiem z brzozy. 

Zapraszam Cię do świata kosmetyków, którym kieruje transparentność i potwierdzona skuteczność.

Co nam przyświeca?

TRZYMAMY
SIĘ
ZASAD

W OSKOLAB tworzymy wegańskie produkty, które są odpowiedzią na Twoje problemy pielęgnacyjne. Przede wszystkim łączymy składniki aktywne tak aby wspólnie dawały Ci jeszcze więcej działania. Jesteśmy pewni, że wywołają one uśmiech na Twojej twarzy, dlatego zabierz nas do swojego świata, zobacz i poczuj rezultaty! 

Back to top